List pamięci

Kobylnica 15.06.2024

Szanowni Państwo,

To wyjątkowy wieczór, jak co rok przepełniony radością tańca lecz w tym roku przepełniony też wielkim smutkiem.

Dzisiaj wśród nas brakuje człowieka, przyjaciela tańca, dzięki któremu spotykamy się tu w Kobylnicy po raz dziewiętnasty. Odszedł od nas dokładnie tydzień temu.

To w 2004 roku, gdy powstał pomysł Wakacjady Tanecznej, jego słowa wypowiedziane bez namysłu brzmiały – „robimy, co potrzebujecie?” – te słowa zapoczątkowały coś wspaniałego. Od tamtej chwili, rok w rok, był tu z nami, oklaskując Was, tancerzy, doceniając Waszą pracę nad rozwijaniem swojej pasji, swojego tańca.

Leszku, Panie Wójcie, dziękujemy Ci za Twoją przychylność i za Twoje nieustające wsparcie. Twoja obecność i zaangażowanie były nieocenione i przyczyniły się do tego, że Wakacjada Taneczna stała się takim wyjątkowym wydarzeniem. Twoje zaangażowanie i wsparcie zawsze będą w naszych sercach.

Twoje oddanie dla naszej społeczności i niezłomna wiara w nas zawsze były i będą inspiracją. Bez Twojego zaangażowania nie bylibyśmy dzisiaj tutaj, ciesząc się tańcem i wspólnym świętowaniem. To twoja otwartość na nasze potrzeby i bezwarunkowa chęć pomocy uczyniły z Ciebie przyjaciela nas wszystkich.

Dziękujemy za każdy moment, który nam poświęciłeś, za każde wsparcie, które nam okazałeś, i za każdą chwilę, kiedy stałeś obok nas, kibicując naszym sukcesom. Twoja obecność była dla nas nieocenionym wsparciem, a Twoje słowa i czyny będą inspirować nas przez wiele lat.

Spoczywaj w pokoju.